Müşteri Girişi

HAKKIMIZDA

2002 yılından bu yana yazılım, donanım ve tanıtım alanlarında birçok hizmet verdik. 2004 yılında becerilerimizi (Multimedia Solution Center) M.S.C. çatısı altında toplamaya karar verdik. MSC Bilişim bu süreçte hem birçok proje hayata geçirdi, hem de bilgi ve tecrübelerini katlayarak kendini geliştirmeye devam etti. Amacımız, tüm müşterilerimize ihtiyacları olan çözümleri en ekonomik ve stabil şekilde sağlayarak, bir şekilde ticaretimizin ya da dostluğumuzun olduğu herkese bir değer katabilmektir.

Yaşam gibi iş dünyası da sürekli değişmeye ve gelişmeye devam etmektedir. Yeni teknolojilerin hayatımıza girmesi birçok şeyi değiştirdiği gibi çalışma şeklimizi de değiştirmeye başlamıştır.

Şirketlerin yaşamlarının daha uzun olması kurumsallaşmaları, değişen bu koşullara ne kadar adapte olabildikleriyle alakalıdır. MSC Bilişim olarak amacımız bu iki süreci de yöneterek çalıştığımız firmalara bir değer katabilmektir.

Reklam tarafında kurumsallaşmanın gerekliliğinin yanında artık dijital dönüşümde bir zorunluluk haline gelmiştir. Hem diğer firmalarla rekabet edebilmek hem de yeni oluşan şartlarda ben de varım demek için yaratıcı çözümler ve teknoloji bir araya getirilmelidir.

MSC Bilişim olarak çalıştığımız firmaların kurumsallaşma sürecindeki A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarına cevap vererek, markanın oluşturulmasından dijital dünyaya adaptasyonuna kadar her ortamda ve ölçekte çözüm üretmekteyiz. Bu bağlamda kurumsal kimlik geliştirme, marka yaratma, dijital pazarlama, dijital dönüşüm, web tasarımı, gelişmiş web uygulamaları, e-ticaret uygulamaları, mobil uygulamalar, yazılım geliştirme gibi hizmetleri tek bir odakta toplayarak 360° hizmet vermekteyiz.

Bizim için en önemli kazanç çalıştığımız kurum ve kuruluşlara değer katarak birlikte büyümek, öğrenmek, fayda sağlamak ve başarılı çözümler inşa etmektir.